Цей переклад старіший ніж оригінальна сторінка і може бути не актуальним. Дивіться що було змінено.
uk:start - SlackDocs
Enjoy Slackware 15.0!

Welcome to the Slackware Documentation Project

Ласкаво просимо до проекту документації Slackware

Ціль нашого проекту, стати основним веб-джерелом Документації до системи Slackware Linux.

Приступаючи до роботи з Slackware

 • Встановлення Slackware: керівництво по усьому процесу встановлення та налаштування Slackware Linux; написаний як для нових так і для досвідчених користувачів.
 • Участь: описує (як для новачків так і для досвідчених “Слакерів”) декілька шляхів, як можно допомогти спільноті Slackware.
 • Slackware Live Edition: якщо ви бажаєете спробувати Live Edition Slackware перед тим як встановлювати ії на жорсткий диск.
 • Посилання: інші ресурси та сайти які пов'язані зі Slackware.

Linux дистрибутив Slackware

 • The Slackware Linux Essentials Book: корисний ресурс для тих новачків, які хочуть глибше ознайомитися з Slackware (чи з Linux в загалі). Оригінальну книжку SlackBook можна знайти на CDROM чи DVD диску з системою, також її можна читати у мережі: http://slackbook.org/beta/
 • FAQ: лист з питаннями, які найчастіше виникають.
 • README'​s:​ опис документації яка доступна в корені диска Slackware DVD.

Читайте HOWTO

Напишіть HOWTO

 • Урок по Wiki SlackDocs: це короткий урок по редагуванню та створенню сторінок у SlackDocs wiki.
 • Керівництво стилю декілька базових правил яких треба дотримуватися під час редагування цієї Wiki.
 • Ви можете погратись у ігровому полі, чи у своєму профілі, для ознайомлення з розміткою Dokuwiki. Доступний синтаксис перераховано у wiki:​syntax де також ви можете знайти вказівник на встановленні плагіни, які додають функціонал у WiKi.

Більше про проект SlackDocs

Якщо ви хочете обговорити зміст статі, або внести покращення до сторінки, знайдіть вкладку “дискусії” (discussion) в якому відображена верхівка кожної сторінки, тут ви можете залишити думки, коментарі чи ідеї. Як альтернатива, існує поштова розсилка, яку можна використовувати для обговорення змісту статей на http://lists.alienbase.nl/mailman/listinfo/slackdocs (також ми зберігаємо архіви дискусій).

Якщо ви готові внести свій вклад до wiki, будь-ласка перегляньте цей лист для ідей. Можливо ви вже маєте думки до нової статті!
Мі розуміємо що ви можете бути не впевнені у своєму письмовому таланті. Якщо це так, ми пропонуємо приєднатися до почтової розсилки та попросити про допомогу. Люди у цій розсилці, безумовно допоможуть.
Якщо ви думаєте, що поштова розсилка це дуже складно, то ми написали корисну інструкцію для вас.

 • Для читання в режимі без доступу до мережі інтернет (offline), ви можете завантажити, у форматі ​EPUB такі книги як Slackware Essentials Book (бета версія) та усю Wiki (англійський розділ).

Допомога

Шукайте у Wiki

 • Якщо ви шукаєте конкретну інформацію, спробуйте скористатися пошуком у лівій колонці.
 • Також користуйтесь функцією Google сайти, доповнюючи пошуковий запит “site:docs.slackware.com”.
 • Є ще більш простіший спосіб пошуку інформації в SlackDocs: наша Wiki підтримує OpenSearch 1). Ця можливість підтримується усіма сучасними браузерами.
  Це інструкція як додати SlackDocs до пошуку у Firefox (скоріш за все, інші браузери, включають це таким же чином):
  • відкрийте головну сторінку wiki у вашому браузері
  • натисніть на маленьку стрілку в лівій частині вашого пошукового поля
  • виберіть “Add SlackDocs”

Редагуйте Wiki

Ви повинні створити обліковий запис щоб редагувати цю wiki (навіть у випадку коли вам необхідно написати щось у дискусійній сторінці). Для того щоб боротися зі спамом, новий акаунт не може зразу редагувати wiki. Спочатку хтось з адмінів повинен увімкнути можливість редагування для вашого облікового запису, звичайно це не довгий процес.

Напишіть електронною поштою slackdocs-адмінам якщо вам необхідний обліковий запис. Форма реєстрації тимчасово вимкнена, від спамерських атак

Інтернаціоналізація / Локалізація

Вам буде зручніше читати статті на рідній мові? Натисніть тут щоб побачити список доступних мов та іншу інтернаціональну інформацію. Чи виберіть мову напряму з падаючого меню в лівій колонці!

1)
OpenSearch це стандарт який робить пошук простішим, інтегрував пошук по сайту у ваш браузер.

In Other Languages
Переклад цієї сторінки?:
QR Code
QR Code uk:start (generated for current page)