[2024-feb-29] Sad news: Eric Layton aka Nocturnal Slacker aka vtel57 passed away on Feb 26th, shortly after hospitalization. He was one of our Wiki's most prominent admins. He will be missed.

Welcome to the Slackware Documentation Project

Зовнішні сайти та посилання які відносяться до Slackware

Документацію та статті відносні до Slackware, можна знайти в різних місцях.

Якщо ви не знайшли інформацію яка вас цікавить, у цій Wiki, може вам пощастить знайти її в місцях які приведені далі в статті. Розгляньте можливість додати відсутню інформацію до Wiki як нову статтю чи як оновлення для вже існуючої (якщо вам вдалося знайти інформацію яку ви шукали). Ми були б дуже вдячні!

Сайти з документацією

Презентації Slackware

Форуми, групи новин та IRC

  • LinuxQuestions.org чи LQ: дружна та активна Linux спільнота, де багато розділів по темам Linux та конкретно по Slackware. Це місце яке потрібно відвідати, якщо ви не змогли знайти в цій Wiki відповіді на свої питання.
  • Група новин Slackware: Ви можете під'єднатись до групи новин Slackware alt.os.linux.slackware через програму для читання груп новин, чи можете використати у вашому браузері google групи. В цих групах можна постити питання. Багато країн також мають локальні групи новин, де люди спілкуються на одній мові.
  • IRC:#slackware на freenode.net: Ви можете під'єднатись до кімнати Slackware використавши ваш улюблений IRC клієнт. Вузол: #slackware. Порт: 6667. З IRC ви можете спілкуватись напряму з іншими користувачами чи гуру (експертами) slackware.

Новини

Локальні спільноти

Сайти та блоги фанів

Порти

 uk:slackware:external ()
Цей переклад старіший ніж оригінальна сторінка і може бути не актуальним. Дивіться що було змінено.
Переклад цієї сторінки?: