Welcome to the Slackware Documentation Project

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
Наступна ревізія
Попередня ревізія
uk:slackware:philosophy [2014/04/15 08:12 (UTC)]
streamthreader [Community]
uk:slackware:philosophy [2014/04/26 07:49 (UTC)] (поточний)
streamthreader [Спільнота]
Рядок 1: Рядок 1:
-<note important>​Translate...</​note>​ 
- 
- 
 ====== Особливості Slackware ====== ====== Особливості Slackware ======
  
Рядок 21: Рядок 18:
 ===== Спільнота ===== ===== Спільнота =====
  
-Можна назвати декілька основних моментів суспільства Slackware. Хоча технічно комерційне поширення (головний розробник Патрік Фолкердінг продає оптичні носії CD/DVD з дистрибутивом,​ для фінансової підтримки проекту,​ так само безкоштовно доступно завантаження ISO образів),​ суспільство користувачів Slackware це ентузіасти,​ які ввічливі та дружні до новачків. Спільнота Slackware в основному самостійно вивчає систему,​ а не використовує бездумно інструкції,​ як це прийнято в багатьох комерційних дистрибутивах. Як результат,​ користувачі Slackware це досвідченні спеціалісти чи взагалі програмісти які вміють створювати Shell скріти, чи проводити їх аналіз.+Можна назвати декілька основних моментів суспільства Slackware. Хоча технічно комерційне поширення (головний розробник Патрік Фолкердінг продає оптичні носії CD/DVD з дистрибутивом,​ для фінансової підтримки проекту,​ так само безкоштовно доступно завантаження ISO образів),​ суспільство користувачів Slackware це ентузіасти,​ які ввічливі та дружні до новачків. Спільнота Slackware в основному самостійно вивчає систему,​ а не використовує бездумно інструкції,​ як це прийнято в багатьох комерційних дистрибутивах. Як результат,​ користувачі Slackware це досвідченні спеціалісти чи взагалі програмісти які вміють створювати Shell скрити, чи проводити їх аналіз
 + 
 +Доступність великої кількості [[uk:​slackware:​slackbuild_scripts|SlackBuilds]] чи скриптів для більш простішого процесу встановлення програмного забезпечення,​ з точки зору Slackware. 
 +Найчастіші жалоби щодо Slackware стосуються важкості знаходження усіх залежностей програмного забезпечення та встановлення великої кількості стороннього ПО з різних джерел,​ завантаження та компіляція ​ в ручну. Це питання адресовано до спільноти та розробників які роблять Slackbuild скрипти для більшості програмного забезпечення яке не входить до базового дистрибутива. Популярний та високоякісний репозиторій Slackbuilds може бути знайдено за адресою http://​www.slackbuilds.org.
  
-Доступність великого числа [[slackware:​SlackBuild scripts|SlackBuilds]] чи скриптів для більш простішого процесу встановлення програмного забезпечення,​ з точки зору Slackware. 
  
- A common complaint about Slackware is the tediousness involved in installing third party software by hunting down dependencies from different sources online, downloading and compiling the software manually. The issue has been largely addressed by the community of developers who have created SlackBuild scripts for many commonly used applications and libraries that are not part of the official distribution. A popular and high quality repository of SlackBuilds can be found at http://​www.slackbuilds.org.+=====Джерела===== 
 +  * Автор статті ​ [[wiki:user:​vharishankar|V.Harishankar]] для проекту SlackDocs Wiki
  
-=====Sources===== 
-  * Originally written by  [[wiki:​user:​vharishankar|V.Harishankar]] for the SlackDocs Wiki Project 

In Other Languages
QR Code
QR Code uk:slackware:philosophy (generated for current page)