The Wiki has moved to new hardware, and the old server died.

Welcome to the Slackware Documentation Project

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Порівняння попередніх версій Попередня ревізія
Наступна ревізія
Попередня ревізія
uk:slackware:philosophy [2014/04/24 05:49 (UTC)]
streamthreader [Sources]
uk:slackware:philosophy [2014/04/26 07:49 (UTC)]
streamthreader [Спільнота]
Рядок 1: Рядок 1:
-<note important>​Translate...</​note>​ 
- 
- 
 ====== Особливості Slackware ====== ====== Особливості Slackware ======
  
Рядок 23: Рядок 20:
 Можна назвати декілька основних моментів суспільства Slackware. Хоча технічно комерційне поширення (головний розробник Патрік Фолкердінг продає оптичні носії CD/DVD з дистрибутивом,​ для фінансової підтримки проекту,​ так само безкоштовно доступно завантаження ISO образів),​ суспільство користувачів Slackware це ентузіасти,​ які ввічливі та дружні до новачків. Спільнота Slackware в основному самостійно вивчає систему,​ а не використовує бездумно інструкції,​ як це прийнято в багатьох комерційних дистрибутивах. Як результат,​ користувачі Slackware це досвідченні спеціалісти чи взагалі програмісти які вміють створювати Shell скрити,​ чи проводити їх аналіз. Можна назвати декілька основних моментів суспільства Slackware. Хоча технічно комерційне поширення (головний розробник Патрік Фолкердінг продає оптичні носії CD/DVD з дистрибутивом,​ для фінансової підтримки проекту,​ так само безкоштовно доступно завантаження ISO образів),​ суспільство користувачів Slackware це ентузіасти,​ які ввічливі та дружні до новачків. Спільнота Slackware в основному самостійно вивчає систему,​ а не використовує бездумно інструкції,​ як це прийнято в багатьох комерційних дистрибутивах. Як результат,​ користувачі Slackware це досвідченні спеціалісти чи взагалі програмісти які вміють створювати Shell скрити,​ чи проводити їх аналіз.
  
-Доступність великої кількості [[slackware:​SlackBuild scripts|SlackBuilds]] чи скриптів для більш простішого процесу встановлення програмного забезпечення,​ з точки зору Slackware.+Доступність великої кількості [[uk:slackware:slackbuild_scripts|SlackBuilds]] чи скриптів для більш простішого процесу встановлення програмного забезпечення,​ з точки зору Slackware.
 Найчастіші жалоби щодо Slackware стосуються важкості знаходження усіх залежностей програмного забезпечення та встановлення великої кількості стороннього ПО з різних джерел,​ завантаження та компіляція ​ в ручну. Це питання адресовано до спільноти та розробників які роблять Slackbuild скрипти для більшості програмного забезпечення яке не входить до базового дистрибутива. Популярний та високоякісний репозиторій Slackbuilds може бути знайдено за адресою http://​www.slackbuilds.org. Найчастіші жалоби щодо Slackware стосуються важкості знаходження усіх залежностей програмного забезпечення та встановлення великої кількості стороннього ПО з різних джерел,​ завантаження та компіляція ​ в ручну. Це питання адресовано до спільноти та розробників які роблять Slackbuild скрипти для більшості програмного забезпечення яке не входить до базового дистрибутива. Популярний та високоякісний репозиторій Slackbuilds може бути знайдено за адресою http://​www.slackbuilds.org.
  

In Other Languages
QR Code
QR Code uk:slackware:philosophy (generated for current page)