Welcome to the Slackware Documentation Project

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
Остання ревізія Both sides next revision
uk:slackware:multilib [2016/11/26 23:09 (UTC)]
streamthreader [Додавання Multilib в Slackware з архітектурою x86_64]
uk:slackware:multilib [2016/11/26 23:13 (UTC)]
streamthreader [Додавання Multilib в Slackware з архітектурою x86_64]
Рядок 9: Рядок 9:
   - Після цього треба взяти системні бібліотеки з 32-х розрядної Slackware та встановити в 64-х розрядну,​ для створення 32-х розрядного програмного шару.   - Після цього треба взяти системні бібліотеки з 32-х розрядної Slackware та встановити в 64-х розрядну,​ для створення 32-х розрядного програмного шару.
  
-<​note>​Slackware для архітектури x86_64 (чи скорочено "//​Slackware64//"​) це лише чиста 64-х розрядна операційна система,​ але вона дуже просто може бути оновлена до підтримки мульти-бібліотечності. //З коробки Slackware64 може виконувати та збирати тільки ​32-х розрядне програмне забезпечення.//</​note>​+<​note>​Slackware для архітектури x86_64 (чи скорочено "//​Slackware64//"​) це лише чиста 64-х розрядна операційна система,​ але вона дуже просто може бути оновлена до підтримки мульти-бібліотечності. //З коробки Slackware64 може виконувати та збирати тільки ​64-х розрядне програмне забезпечення.//</​note>​
  
 Коли вийшла Skackware64,​ вона мала перевагу над 64-розрядними "​форками"​ які були на той час доступні. Ці форки додавали 32-розрядний шар, завдяки перекомпіляції великої кількості своїх пакетів під 32-х розрядну архітектуру. З іншого боку, Slackware, дистрибутив який виходить як 32-х так і в 64-х розрядному вигляді,​ обидва варіанти розробляються паралельно. Це означає,​ що вам не доведеться знову збирати 32-х розрядні пакунки з нуля, для того щоб додати сумісність у вигляді мульти-бібліотечності до системи з архітектурою 64. Ви просто берете пакунки з 32-х розрядного дистрибутиву Slackware! \\  Ось чому ми не додаємо відразу мульти-бібліотечніть до Slackware64 - натомість ми створюємо передумову,​ завдяки якій у вас є вибір, та і інструкція по тому як зробити мульти-бібліотечну систему. ​ \\ В [[#​detailed_instructions | розділі нижче]],​ я покажу як взяти пакунки 32-х розрядної Slackware (назвемо їх "​mesa"​) та переупакуємо їх вміст в пакунки "​mesa-compat32",​ які можна буде встановити напряму в Slackware64. Коли вийшла Skackware64,​ вона мала перевагу над 64-розрядними "​форками"​ які були на той час доступні. Ці форки додавали 32-розрядний шар, завдяки перекомпіляції великої кількості своїх пакетів під 32-х розрядну архітектуру. З іншого боку, Slackware, дистрибутив який виходить як 32-х так і в 64-х розрядному вигляді,​ обидва варіанти розробляються паралельно. Це означає,​ що вам не доведеться знову збирати 32-х розрядні пакунки з нуля, для того щоб додати сумісність у вигляді мульти-бібліотечності до системи з архітектурою 64. Ви просто берете пакунки з 32-х розрядного дистрибутиву Slackware! \\  Ось чому ми не додаємо відразу мульти-бібліотечніть до Slackware64 - натомість ми створюємо передумову,​ завдяки якій у вас є вибір, та і інструкція по тому як зробити мульти-бібліотечну систему. ​ \\ В [[#​detailed_instructions | розділі нижче]],​ я покажу як взяти пакунки 32-х розрядної Slackware (назвемо їх "​mesa"​) та переупакуємо їх вміст в пакунки "​mesa-compat32",​ які можна буде встановити напряму в Slackware64.

In Other Languages
QR Code
QR Code uk:slackware:multilib (generated for current page)