Welcome to the Slackware Documentation Project

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
uk:slackware:current [2015/12/01 21:32 (UTC)]
streamthreader [Sources]
uk:slackware:current [2015/12/01 21:39 (UTC)] (поточний)
streamthreader [Стеження за гілкою Current]
Рядок 15: Рядок 15:
   - прочитайте файл ChangeLog розташований у ''/​var/​lib/​slackpkg/​ChangeLog.txt''​ щоб дізнатися які програми та бібліотеки було оновлено,​ та які нові пакунки було включено до нової системи.   - прочитайте файл ChangeLog розташований у ''/​var/​lib/​slackpkg/​ChangeLog.txt''​ щоб дізнатися які програми та бібліотеки було оновлено,​ та які нові пакунки було включено до нової системи.
   - оновіть систему до гілки current звичайним методом. Детальніше дивіться [[slackware:​slackpkg#​full_system_upgrade|повне оновлення системи]].   - оновіть систему до гілки current звичайним методом. Детальніше дивіться [[slackware:​slackpkg#​full_system_upgrade|повне оновлення системи]].
-  - тримайте гілку current завжди оновленою до останньої версії,​ виконуючи кроки 3 та 5 які описано вище (також можна автоматизувати процес перевірки оновлень використовуючи [[howtos:​general_admin:​task_scheduling|планувальник cron]].)+  - тримайте гілку current завжди оновленою до останньої версії,​ виконуючи кроки ​з по 5 які описано вище (також можна автоматизувати процес перевірки оновлень використовуючи [[howtos:​general_admin:​task_scheduling|планувальник cron]].)
  
 <note warning>​Не слідкуйте за гілкою Current на промисловій (production) системі. Замість цього рекомендовано використовувати стабільну версію,​ з останніми оновленнями безпеки.</​note>​ <note warning>​Не слідкуйте за гілкою Current на промисловій (production) системі. Замість цього рекомендовано використовувати стабільну версію,​ з останніми оновленнями безпеки.</​note>​

In Other Languages
QR Code
QR Code uk:slackware:current (generated for current page)