The Wiki has moved to new hardware, and the old server died.

Welcome to the Slackware Documentation Project

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Порівняння попередніх версій Попередня ревізія
Наступна ревізія
Попередня ревізія
uk:slackware:current [2015/12/01 21:31 (UTC)]
streamthreader [Стеження за гілкою Current]
uk:slackware:current [2015/12/01 21:39 (UTC)] (поточний)
streamthreader [Стеження за гілкою Current]
Рядок 15: Рядок 15:
   - прочитайте файл ChangeLog розташований у ''/​var/​lib/​slackpkg/​ChangeLog.txt''​ щоб дізнатися які програми та бібліотеки було оновлено,​ та які нові пакунки було включено до нової системи.   - прочитайте файл ChangeLog розташований у ''/​var/​lib/​slackpkg/​ChangeLog.txt''​ щоб дізнатися які програми та бібліотеки було оновлено,​ та які нові пакунки було включено до нової системи.
   - оновіть систему до гілки current звичайним методом. Детальніше дивіться [[slackware:​slackpkg#​full_system_upgrade|повне оновлення системи]].   - оновіть систему до гілки current звичайним методом. Детальніше дивіться [[slackware:​slackpkg#​full_system_upgrade|повне оновлення системи]].
-  - тримайте гілку current завжди оновленою до останньої версії,​ виконуючи кроки 3 та 5 які описано вище (також можна автоматизувати процес перевірки оновлень використовуючи [[howtos:​general_admin:​task_scheduling|планувальник cron]].)+  - тримайте гілку current завжди оновленою до останньої версії,​ виконуючи кроки ​з по 5 які описано вище (також можна автоматизувати процес перевірки оновлень використовуючи [[howtos:​general_admin:​task_scheduling|планувальник cron]].)
  
 <note warning>​Не слідкуйте за гілкою Current на промисловій (production) системі. Замість цього рекомендовано використовувати стабільну версію,​ з останніми оновленнями безпеки.</​note>​ <note warning>​Не слідкуйте за гілкою Current на промисловій (production) системі. Замість цього рекомендовано використовувати стабільну версію,​ з останніми оновленнями безпеки.</​note>​
  
-======Sources====== +====== ​Джерела ​====== 
-Originally written by [[wiki:​user:​vharishankar|Harishankar]] ​for the SlackDocs Wiki Project.+Стаття написана ​[[wiki:​user:​vharishankar|Harishankar]] ​спеціально для проекту ​SlackDocs Wiki.
  
 <!-- Please do not add anything below, except additional tags.--> <!-- Please do not add anything below, except additional tags.-->

In Other Languages
QR Code
QR Code uk:slackware:current (generated for current page)