Welcome to the Slackware Documentation Project

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
uk:slackdocs:languages [2014/05/12 10:30 (UTC)]
streamthreader
uk:slackdocs:languages [2014/05/12 10:30 (UTC)] (поточний)
streamthreader
Рядок 22: Рядок 22:
 Це не означає що ми не підтримуємо інші мови. Переважно,​ на цих мовах більше шансів знайти необхідну документацію. Це не означає що ми не підтримуємо інші мови. Переважно,​ на цих мовах більше шансів знайти необхідну документацію.
  
-Якщо ви хочете надати статтю на мові якої нема в списку,​ це цілком можливо зробити. Якщо ви хочете щоб ваша мова офіційно підтримувалася у Wiki (щоб від-ображалася в меню мов у лівій частині сайту, та було можливо використовувати іншу мову а не тільки Англіканську), будь-ласька [[slackdocs:​contact|зв’яжіться з нами]] чи залиште коментар на сторінці [[talk:​slackdocs:​languages|у секції "​discussion"​]].+Якщо ви хочете надати статтю на мові якої нема в списку,​ це цілком можливо зробити. Якщо ви хочете щоб ваша мова офіційно підтримувалася у Wiki (щоб від-ображалася в меню мов у лівій частині сайту, та було можливо використовувати іншу мову а не тільки Англійську), будь-ласька [[slackdocs:​contact|зв’яжіться з нами]] чи залиште коментар на сторінці [[talk:​slackdocs:​languages|у секції "​discussion"​]].
  
 <!-- Do not remove this line and the text below. Thanks! slackdocs@ --> <!-- Do not remove this line and the text below. Thanks! slackdocs@ -->
 {{tag>​slackdocs}} {{tag>​slackdocs}}

In Other Languages
QR Code
QR Code uk:slackdocs:languages (generated for current page)