Welcome to the Slackware Documentation Project

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
Наступна ревізія
Попередня ревізія
uk:slackdocs:languages [2014/05/12 10:27 (UTC)]
streamthreader
uk:slackdocs:languages [2014/05/12 10:30 (UTC)]
streamthreader
Рядок 22: Рядок 22:
 Це не означає що ми не підтримуємо інші мови. Переважно,​ на цих мовах більше шансів знайти необхідну документацію. Це не означає що ми не підтримуємо інші мови. Переважно,​ на цих мовах більше шансів знайти необхідну документацію.
  
-Якщо ви хочете надати статтю на мові якої нема в списку,​ це цілком можливо зробити. Якщо ви хочете щоб ваша мова офіційно підтримувалася у Wiki (щоб від-ображалася в меню мов у лівій частині сайту, та було можливо використовувати іншу мову а не тільки Англіканська), будь-ласька [[slackdocs:​contact|зв’яжіться з нами]] чи залиште коментар на сторінці [[talk:​slackdocs:​languages|у секції "​discussion"​]].+Якщо ви хочете надати статтю на мові якої нема в списку,​ це цілком можливо зробити. Якщо ви хочете щоб ваша мова офіційно підтримувалася у Wiki (щоб від-ображалася в меню мов у лівій частині сайту, та було можливо використовувати іншу мову а не тільки Англійську), будь-ласька [[slackdocs:​contact|зв’яжіться з нами]] чи залиште коментар на сторінці [[talk:​slackdocs:​languages|у секції "​discussion"​]].
  
 <!-- Do not remove this line and the text below. Thanks! slackdocs@ --> <!-- Do not remove this line and the text below. Thanks! slackdocs@ -->
 {{tag>​slackdocs}} {{tag>​slackdocs}}

In Other Languages
QR Code
QR Code uk:slackdocs:languages (generated for current page)