Цей переклад старіший ніж оригінальна сторінка і може бути не актуальним. Дивіться що було змінено.
uk:slackware:slackware - SlackDocs
Enjoy Slackware 15.0!

Welcome to the Slackware Documentation Project

Що таке Slackware Linux?

Офіційно Slackware Linux розробляється Патріком Фолькердінгом та являється вдосконаленою операційною системою Linux, у якої в пріоритетах дві мети, це легкість використання та стабільність. Дистрибутив включає в себе найновіше програмне забезпечення зберігає давні традиції, з одного боку забезпечуючи простоту та зручність використання, а з іншого гнучкість та потужність, Slackware приносить найкраще з усіх світів до столу.

Почата розроблятися Лінусом Торвальдсом у 1991 році UNIX®-подібна операційна система, зараз має популярність у мільйонів користувачів та розробників по всьому світу. Slackware Linux повно-функціональна операційна система, яка підходить як для нових так і для досвідчених користувачів, може працювати як на звичайному домашньому комп'ютері так і на спеціально обладнаному сервері. Такі сервіси як Web, FTP та електронна пошта працюють з коробки, так само як і звичайне програмне оточення персонального комп'ютера. Включаючи повний діапазон інструментів для розробки, редактори а також допоміжні бібліотеки для людей які розробляють програмне забезпечення.

Філософія Slackware

З самого початку виробництва починаючи з бета версії квітня 1993 року, проект Slackware Linux був націлений на створювання самого Unix-подібного Linux дистрибутива. Slackware задовольняє стандартам Linux, таким як Стандарт Файлової Системи (LFS). Команда Slackware вважає що, зручність та простота першорядна ціль, в результаті чого Slackware набрав велику популярність, стабільність та дружність до користувача.

Дивіться ще: Шлях Slackware

Огляд Slackware

Slackware Linux це повноцінна 32 та 64-бітна багатозадачна “Unix-подібна” система. В цей час вона базується на серії ядра Linux 2.6, та бібліотеці GNU C версії 2.7 (libc). Вона містить, легку в використанні програму встановлення, обширу документацію та систему управління пакетами за допомогою меню. Повністю встановлена Slackware надає Систему X Window, оточення для розробки на C/C++, Perl, мережеві утиліти, також містить сервери новин, пошти, веб, FTP, програму по обробці та маніпуляцією з фотографіями (GIMP), Mozilla Firefox, так багато інших. Slackware Linux може бути запущена починаючи з 486 систем до найостанніших x86 (але використовує -mcpu=686 оптимізацію для найбільшої потужності на машинах класу i686 таких як P3, P4, Duron/Athlon та найостанніших багатоядерних x86 процесорах).

Посилання

Зовнішні посилання


In Other Languages
Переклад цієї сторінки?:
QR Code
QR Code uk:slackware:slackware (generated for current page)