Цей переклад старіший ніж оригінальна сторінка і може бути не актуальним. Дивіться що було змінено.
uk:slackware:external - SlackDocs
Enjoy Slackware 15.0!

Welcome to the Slackware Documentation Project

Зовнішні сайти та посилання які відносяться до Slackware

Документацію та статті відносні до Slackware, можна знайти в різних місцях.

Якщо ви не знайшли інформацію яка вас цікавить, у цій Wiki, може вам пощастить знайти її в місцях які приведені далі в статті. Розгляньте можливість додати відсутню інформацію до Wiki як нову статтю чи як оновлення для вже існуючої (якщо вам вдалося знайти інформацію яку ви шукали). Ми були б дуже вдячні!

Сайти з документацією

Презентації Slackware

Форуми, групи новин та IRC

  • LinuxQuestions.org чи LQ: дружна та активна Linux спільнота, де багато розділів по темам Linux та конкретно по Slackware. Це місце яке потрібно відвідати, якщо ви не змогли знайти в цій Wiki відповіді на свої питання.
  • Група новин Slackware: Ви можете під'єднатись до групи новин Slackware alt.os.linux.slackware через програму для читання груп новин, чи можете використати у вашому браузері google групи. В цих групах можна постити питання. Багато країн також мають локальні групи новин, де люди спілкуються на одній мові.
  • IRC:#slackware на freenode.net: Ви можете під'єднатись до кімнати Slackware використавши ваш улюблений IRC клієнт. Вузол: #slackware. Порт: 6667. З IRC ви можете спілкуватись напряму з іншими користувачами чи гуру (експертами) slackware.

Новини

Локальні спільноти

Сайти та блоги фанів

Порти


In Other Languages
Переклад цієї сторінки?:
QR Code
QR Code uk:slackware:external (generated for current page)