Enjoy Slackware 15.0!

Welcome to the Slackware Documentation Project

Slackware-Current

Огляд

Slackware -Current це гілка (термінологія від систем керування версіями, як наприклад git) Slackware яка в стані розробки (безперервно), та з рештою, коли все буде готово, з неї вийде стабільна версія (а після цього, від стабільної версії, буде знову від’єднана в окрему розробницьку гілку для розробки наступної версії системи). Ця гілка, схожа по функціоналу на тестову гілку в інших дистрибутивах.

Стеження за гілкою Current

Рекомендовано слідкувати за гілкою Current

 1. спочатку встановіть начисто чи оновіть вашу систему до останньої стабільної версії, дотримуйтесь відповідної інструкції з файлів UPGRADE.TXT та CHANGES_AND_HINTS.TXT, які можна знайти на CD/DVD носії чи на дзеркалі Slackware в мережі інтернет.
 2. відредагуйте файл /etc/slackpkg/mirrors, закоментуйте вказівник на стабільну версію, та розкоментуйте посилання на дзеркало гілки current. Наприклад якщо ви використовуєте дзеркало з Швейцарії, та знаходитесь на версії Slackware 13.37 з архітектурою 64 біт, закоментуйте рядок
  # http://mirror.switch.ch/ftp/mirror/slackware/slackware64-13.37/

  та розкоментуйте

   http://mirror.switch.ch/ftp/pool/3/mirror/slackware/slackware64-current/

  чи будь який інший вказівник на гілку з ім’ям -current.

  1. виконайте команду (як користувач root)
   slackpkg update
 3. прочитайте файл ChangeLog розташований у /var/lib/slackpkg/ChangeLog.txt щоб дізнатися які програми та бібліотеки було оновлено, та які нові пакунки було включено до нової системи.
 4. оновіть систему до гілки current звичайним методом. Детальніше дивіться повне оновлення системи.
 5. тримайте гілку current завжди оновленою до останньої версії, виконуючи кроки з 3 по 5 які описано вище (також можна автоматизувати процес перевірки оновлень використовуючи планувальник cron.)
Не слідкуйте за гілкою Current на промисловій (production) системі. Замість цього рекомендовано використовувати стабільну версію, з останніми оновленнями безпеки.

Джерела

* Стаття написана Harishankar спеціально для проекту SlackDocs Wiki.


In Other Languages
Переклад цієї сторінки?:
QR Code
QR Code uk:slackware:current (generated for current page)